Content Activities History (1.0.1) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Logging
es: Registro

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Create
es: Crear

en: Page
es: Página

en: Location
es: Ubicación

en: Authored by
es: Escrito por

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Operation
es: Operación

en: Sort by
es: Ordenar por

en: create
es: crear

en: update
es: actualizar

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Activities
es: Actividades

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Data export
es: Exportación de datos
