Content Activities History (1.0.1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Logging
az: Giriş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
