ActivityPub (1.0.0-alpha12) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: To
az: Kimə

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
