ActivityPub (1.0.0-alpha12) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: To
he: אל

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Note
he: הערות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Undo
he: ביטול

en: Object
he: אובייקט

en: Plugin
he: פלאגין

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Mark read
he: סימון כנקרא

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Activities
he: פעילויות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Follow
he: מעקב

en: Add to queue
he: הוספה לרשימה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Add Activity
he: הוסף פעילות
