ActivityPub (1.0.0-alpha14) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
