ActivityPub (1.0.0-alpha15) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Private
gu: ખાનગી

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Reply
gu: જવાબ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: Comment type
gu: ટિપ્પણીનો પ્રકાર
