ActivityPub (1.0.0-alpha19) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: days
ca: dies

en: Inbox
ca: Rebuts

en: To
ca: Per

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Send to
ca: Enviar a

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Queued
ca: En cua

en: Accept
ca: Accepta

en: Undo
ca: Desfés

en: Plugin
ca: Connector

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Reply
ca: Respon

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Activities
ca: Activitats

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Comment body
ca: Cos del comentari

en: Add to queue
ca: Afegeix a la cua

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: Text format
ca: Format del text

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Comment type
ca: Tipus de comentari

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Query parameter
ca: Paràmetre de la consulta

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
