Advertisement (11.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Advertisement
he: מודעה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Tracker
he: מעקב

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Session
he: תהליך

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Admin
he: מנהל

en: IP address
he: כתובת IP

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
