Advertisement (4.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (43 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Totals
es: Totales

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Preview
es: Vista previa

en: Updated
es: Actualizado

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Page title
es: Título de la página

en: Page
es: Página

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Published
es: Publicado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Advertisement
es: Anuncio

en: Referrer
es: Referente

en: Creation
es: Creación

en: Tracker
es: Rastreador

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Session
es: Sesión

en: Changed
es: Modificado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Parent ID
es: ID padre

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Total clicks
es: Clicks totales

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Medium Rectangle
es: Rectángulo mediano

en: Master
es: Máster

en: The user ID of the author.
es: El ID de usuario del autor.
