Advertisement (4.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Totals
fa: مجموع

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Tracker
fa: پیگیری کننده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Session
fa: نشست

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
