Advertisement (4.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Tracker
az: İzləyici

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Session
az: Sessiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
