Advertisement (4.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Totals
gu: કુલ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Advertisement
gu: જાહેરાત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: IP address
gu: IP સરનામું
