Advertising Entity (8.x-1.0-beta31) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Contains
ne: समावेश

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो
