Advertising Entity (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Manage
ar: تسيير

en: ID
ar: المعرف ID

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Contains
ar: يحتوي

en: Method
ar: الطريقة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Identifier
ar: المعرف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Personalization
ar: التخصيص
