AddEvent (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Refresh
az: Yenilə

en: Text
az: Mətn

en: Node
az: Material

en: Location
az: Məkan

en: Up
az: Yuxarı

en: Other
az: Digər

en: Provider
az: Provayder

en: Show
az: Göstər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Publish
az: Dərc et
