AddEvent (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: License
he: רישיון

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Refresh
he: ריענון

en: Text
he: טקסט

en: Node
he: פריט תוכן

en: Location
he: מיקום

en: Up
he: עולה

en: Method
he: שיטה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Other
he: אחר

en: Provider
he: ספק

en: Down
he: יורד

en: Show
he: הצג

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Completed
he: נשלם

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Client
he: לקוח

en: Publish
he: פרסם

en: Confirmed
he: מאושר

en: Customization
he: התאמה

en: All Day
he: כל היום

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
