AddEvent (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: License
ru: Лицензия

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Refresh
ru: Обновить

en: Text
ru: Текст

en: Node
ru: Материал

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Location
ru: Место

en: Up
ru: Вверх

en: Method
ru: Метод

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Other
ru: Другое

en: Provider
ru: Поставщик

en: Down
ru: Вниз

en: Show
ru: Показать

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Completed
ru: Завершено

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Client
ru: Клиент

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Request
ru: Запрос

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Auto
ru: Авто

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Free
ru: Свободно

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: In Progress
ru: В процессе

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Render
ru: Показать

en: Customization
ru: Настройка

en: All Day
ru: Весь день

en: - Default -
ru: - По умолчанию -
