AddEvent (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Refresh
ar: تحديث

en: Text
ar: نص

en: Node
ar: العقدة

en: Location
ar: الموضع

en: Up
ar: اعلى

en: Method
ar: الطريقة

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Other
ar: آخر

en: Provider
ar: المزود

en: Down
ar: أسفل

en: Show
ar: عرض

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Publish
ar: انشر

en: Customization
ar: التخصيص
