AddEvent (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: License
fa: لایسنس

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Text
fa: متن

en: Node
fa: محتوا

en: Location
fa: مکان

en: Up
fa: بالا

en: Method
fa: روش

en: End
fa: پایان

en: Other
fa: ساير

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Down
fa: پایین

en: Show
fa: نمایش

en: Google
fa: گوگل

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Client
fa: مشتری

en: Publish
fa: انتشار

en: Customization
fa: سفارشی سازی

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
