AddEvent (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: License
ro: Licență

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Node
ro: Nod

en: Location
ro: Locaţia

en: Up
ro: Sus

en: Method
ro: Metodă

en: End
ro: Sfârşit

en: Other
ro: Altele

en: Provider
ro: Furnizor

en: Down
ro: Jos

en: Show
ro: Arată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Completed
ro: Finalizată

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Publish
ro: Publică

en: Render
ro: Randare

en: Customization
ro: Personalizare

en: All Day
ro: Toată ziua
