Address (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Hidden
ne: लुकेको
