Address (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Priority
ar: الأولوية

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Area
ar: مجال

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Default country
ar: البلد الافتراضي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
