Address (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
