Address (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Area
lt: Plotas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: Members
lt: Nariai

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Street address
lt: Adresas

en: County
lt: Grafystė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Zone
lt: Zona

en: Address format
lt: Adreso formatas

en: - All -
lt: - Visos -

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
