Address (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Priority
gl: Prioridade

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Address
gl: Enderezo

en: Members
gl: Membros

en: Plain
gl: Simple

en: Postal code
gl: Código postal

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Country code
gl: Código de país

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Zone
gl: Zona

en: - All -
gl: - Todo -

en: Default country
gl: País predefinido

en: Available countries
gl: Países dispoñibles

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

[ctx: Address label]
en: Street address
gl: Enderezo

[ctx: Address label]
en: Postal code
gl: Código postal

[ctx: Address label]
en: Province
gl: Provincia
