AddThis Social Share (1.1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Style
az: Stil

en: Blocks
az: Bloklar
