AddThis Social Share (1.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Small
lt: Mažas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Style
lt: Stilius

en: Blocks
lt: Blokai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Formatter for @title
lt: @title formatavimas

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
