AddThis Social Share (1.1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Small
ar: صغير

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Advanced
ar: متقدم

en: Basic
ar: الأساسي

en: Style
ar: نمط

en: Blocks
ar: الصناديق

en: About
ar: حول

en: Formatter for @title
ar: تنسيق @title

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
