AddThis Social Share (1.1.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: None
de: Keine

en: Image
de: Bild

en: Small
de: Klein

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Vertical
de: Vertikal

en: Advanced
de: Erweitert

en: Basic
de: Basis

en: Style
de: Darstellung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Services
de: Dienste

en: About
de: Über

en: Float right
de: Rechts umfließen

en: AddThis button
de: AddThis Schaltfläche

en: Float left
de: Links umfließen

en: Display Type
de: Anzeigetyp

en: Big
de: Groß

en: Enabled services
de: Aktivierte Dienste

en: Formatter for @title
de: Anzeigeformat @title

en: Third party settings
de: Einstellungen von Drittanbietern

en: Text value
de: Textwert
