AddToAny Share Buttons (2.0.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: URL
he: כתובת URL

en: Other
he: אחר

en: Button
he: כפתור

en: Share
he: שיתוף

en: Buttons
he: כפתורים

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Uses
he: שימושים

en: Entities
he: ישויות
