AddToAny Share Buttons (8.x-1.20) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: URL
ar: العنوان URL

en: Node
ar: العقدة

en: Other
ar: آخر

en: Button
ar: زر

en: Buttons
ar: الأزرار

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Entities
ar: الكيانات
