AddToAny Share Buttons (8.x-1.21) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Other
lt: Kiti

en: Button
lt: Mygtukas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Uses
lt: Naudoja
