Admin Audit Trail (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Media
ne: मिडिया

en: Anonymous
ne: अज्ञात
