Admin Audit Trail (1.0.3) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: File
pt: Arquivo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: Updated
pt: Atualizado

en: User
pt: Usuário

en: Comment
pt: Comentário

en: Media
pt: Mídia

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Filters
pt: Filtros

en: Operation
pt: Operação

en: About
pt: Sobre

en: Select a type
pt: Selecione um tipo

en: Uses
pt: Usos

en: Block Content
pt: Conteúdo do Bloco

en: Workflows
pt: Fluxos de trabalho
