Admin Audit Trail (1.0.3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Menu
ro: Meniu

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Filters
ro: Filtre

en: Operation
ro: Operație

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Block Content
ro: Conținutul blocului

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru
