Admin Audit Trail (1.0.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Uses
hy: Օգտագործում
