Admin Audit Trail (1.0.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: File
nl: Bestand

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Comment
nl: Reactie

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Operation
nl: Bewerking

en: About
nl: Over

en: Select a type
nl: selecteer een type

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Block Content
nl: Blokinhoud
