Admin Dialogs (1.0.12) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
