Admin Dialogs (1.0.17) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Width
ro: Lățime

en: Other
ro: Altele

en: Tasks
ro: Sarcini

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Machine Name
ro: Nume mașină
