Admin Dialogs (1.0.18) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Paths
nl: Paden

en: Active
nl: Actief

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Other
nl: Andere

en: Key
nl: Sleutel

en: Tasks
nl: Taken

en: CSS Selectors
nl: CSS-selectors

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: URL path
nl: URL-pad

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Administrative
nl: Beheerlink (administrative)

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Local Tasks
nl: Lokale taken

en: Selection criteria
nl: Selectiecriteria

en: Route name
nl: Route-naam

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster
