Admin Dialogs (1.0.20) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Paths
da: Stier

en: Active
da: Aktiv

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Other
da: Anden

en: Key
da: Nøgle

en: Tasks
da: Opgaver

en: Contrib modules
da: Contrib-moduler

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Experimental
da: Eksperimentel

en: URL path
da: URL-sti

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Selection criteria
da: Udvalgs kriterier

en: Route name
da: Rutenavn
