Admin Dialogs (1.0.25) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Paths
lt: Keliai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Width
lt: Plotis

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Contrib modules
lt: Pateikti moduliai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: URL path
lt: URL kelias

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
