Admin Toolbar (3.0.0) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: Files
lt: Failai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Add view
lt: Pridėti vaizdą

en: Roles
lt: Rolės

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Menus
lt: Meniu

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Index
lt: Indeksas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: About
lt: Apie

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Uses
lt: Naudoja

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Detection and selection
lt: Aptikti ir pasirinkti

en: Add custom block
lt: Pridėti savitą bloką

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Install new module
lt: Įdiekite naują modulį

en: Install new theme
lt: Įdiekite naują temą

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Add contact form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Add media type
lt: Pridėti medijos tipą
