Admin Toolbar (3.0.1) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Update
ar: تحديث

en: Views
ar: الرؤى

en: Menu
ar: القائمة

en: Files
ar: الملفات

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Add view
ar: إضافة عرض

en: Roles
ar: الأدوار

en: Media
ar: ميديا

en: Tools
ar: الأدوات

en: Logout
ar: خروج

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Missing
ar: مفقود

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Menus
ar: القوائم

en: Add vocabulary
ar: إضافة معجم

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Index
ar: الفهرس

en: Add role
ar: أضف دورا

en: About
ar: حول

en: Run cron
ar: تشغيل مجدول الأعمال (كرون)

en: Run updates
ar: تشغيل التحديثات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Add language
ar: أضف لغة

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Add content type
ar: إضافة نوع محتوى

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Detection and selection
ar: الكشف والتحديد

en: Install new module
ar: تثبيت وحدة جديدة

en: Install new theme
ar: تثبيت حلة جديدة

en: Add view mode
ar: اضافة وضع العرض

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: Used in views
ar: مستعمل في الرؤى

en: Add contact form
ar: إضافة إستمارة تواصل
