Admin Toolbar (3.3.2) - en to fa translation catalogue (55 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Views
fa: نماها

en: Menu
fa: منو

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Add view
fa: افزودن نما

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Tools
fa: ابزارها

en: Logout
fa: خروج

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Add menu
fa: افزودن منو

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Plugin
fa: افزونه

en: Add vocabulary
fa: افزودن واژگان

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Index
fa: شاخص

en: All types
fa: تمام انواع

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: About
fa: درباره

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Run updates
fa: اجرای به‌روزرسانی‌ها

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Theme registry
fa: مخزن پوسته

en: Add language
fa: افزودن زبان

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Add content type
fa: افزودن نوع محتوا

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Flush all caches
fa: تخلیه کلیه حافظه‌های موقت

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Detection and selection
fa: تشخیص و انتخاب

en: Add custom block
fa: افزودن بلوک سفارشی

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: Install new module
fa: نصب ماژول جدید

en: Install new theme
fa: نصب پوسته‌ی جدید

en: Add view mode
fa: افزودن حالت نمایش

en: Manage form display
fa: اداره فرم

en: Manage permissions
fa: مدیریت مجوزها

en: Block types
fa: انواع بلوک‌ها

en: All caches cleared.
fa: حافظه‌های موقت تخلیه شدند.

en: Add form mode
fa: افزودن حالت فرم

en: Custom block library
fa: کتابخانه بلوک سفارشی

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Uninstall module
fa: عزل ماژول

en: Add media type
fa: افزودن نوع رسانه

en: Admin Toolbar quick search
fa: جستجوی سریع منوی مدیریت
