Admin Toolbar (3.5.3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Menu
az: Menyu

en: Files
az: Fayllar

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Add view
az: Görünüş əlavə et

en: Roles
az: Rollar

en: Tools
az: Alətlər

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Permissions
az: İcazələr

en: Blocks
az: Bloklar

en: Add vocabulary
az: Lüğət əlavə edin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Index
az: İndeks

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: About
az: Haqqında

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Add language
az: Dil əlavə edin

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Detection and selection
az: Aşkarlama və seçim
