Admin Toolbar (8.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Files
mn: Файлууд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: Add language
mn: Хэл нэмэх

en: Add content type
mn: Агуулгын төрөл нэмэх
