Admin Toolbar (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Roles
nn: Roller

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Permissions
nn: Rettar

en: Menus
nn: Menyar

en: Add vocabulary
nn: Legg til ordforråd

en: Index
nn: Indeks

en: Add language
nn: Legg til språk

en: Add content type
nn: Legg til innhaldstype

en: Install new module
nn: Installer ny modul
