Admin Toolbar (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (89 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Update
uk: Оновити

en: Views
uk: Види

en: Menu
uk: Меню

en: Files
uk: Файли

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Add view
uk: Додати вид

en: Roles
uk: Ролі

en: Media
uk: Медіа

en: Tools
uk: Інструменти

en: Logout
uk: Вихід

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Menus
uk: Меню

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Index
uk: Індекс

en: Render cache
uk: Кеш рендеринга

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: All types
uk: Всі типи

en: Add role
uk: Додати роль

en: About
uk: Про модуль

en: Rebuild menu
uk: Перестворити меню

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Uses
uk: Використання

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Add language
uk: Додати мову

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Detection and selection
uk: Визначення та вибір

en: Add custom block
uk: Додати власний блок

en: Add media
uk: Додати медіа

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: Install new module
uk: Встановити новий модуль

en: Install new theme
uk: Встановити нову тему

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: Add view mode
uk: Додати режим перегляду

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Used in views
uk: Використано в видах

en: Block types
uk: Типи блоків

en: All caches cleared.
uk: Всі кеші очищено.

en: Add form mode
uk: Додати режим форми

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Add contact form
uk: Додати контактну форму

en: Admin Toolbar
uk: Адміністративна панель інструменів

en: Static caches
uk: Статичні кеші

en: Flush Css and Javascript
uk: Очистити Css та Javascript

en: CSS and JavaScript cache cleared.
uk: Кеш CSS та JavaScript очищено.

en: Admin Toolbar Extra Tools
uk: Додаткові інструменти адміністративної панелі інструментів

en: Config editor
uk: Редактор конфігурацій

en: State editor
uk: Редактор станів

en: Uninstall module
uk: Видалити модуль

en: Element Info
uk: Інформація про елементи

en: Webprofiler settings
uk: Налаштування вебпрофілера

en: Flush CSS and Javascript
uk: Очистити CSS та Javascript

en: Flush plugins cache
uk: Очистити кеш плаґінів

en: Flush static cache
uk: Очистити статичний кеш

en: Flush routing and links cache
uk: Очистити кеш маршрутизації та посилань

en: Flush render cache
uk: Очистити кеш рендеринга

en: Plugins cache cleared.
uk: Кеш плагінів очищено.

en: Static cache cleared.
uk: Статичні кеші очищено.

en: Routing and links cache cleared.
uk: Кеш шляхів та посилань очищено.

en: Render cache cleared.
uk: Кеш рендеринга очищено.

en: Devel Toolbar Settings
uk: Налаштування панелі інструментів Devel

en: Add media type
uk: Додати тип медіа

en: Flush views cache
uk: Очистити кеш видів

en: Views cache cleared.
uk: Кеш видів очищено.

en: The Admin Toolbar greatly improves the user experience for those who regularly interact with the site Toolbar by providing fast, full access to all links in the site Toolbar without having to click to get there.
uk: Адміністративна панель інструментів значно покращує користувацький досвід для тих, хто регулярно взаємодіє з Панеллю інструментів сайту, забезпечуючи швидкий, повний доступ до всіх посилань на Панелі інструментів сайту, не потребуючи натискання, щоб потрапити туди.

en: To use Admin Toolbar Extra Tools just install it like any other module. There is no other configuration required.
uk: Щоб використовувати Admin Toolbar Extra Tools просто встановіть його як і будь-який інший модуль. Жодних інших налаштувань виконувати не потрібно.

en: Flush twig cache
uk: Очистити кеш twig

en: Twig cache cleared.
uk: Кеш Twig очищено.

en: Provides an improved drop-down menu interface to the site Toolbar.
uk: Надає покращений інтерфейс спадного меню панелі інструментів сайту.

en: All menus
uk: Всі меню
