Admin Toolbar (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Menu
be: Меню

en: Files
be: Файлы

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Roles
be: Ролі

en: Media
be: Мультымедыя

en: Tools
be: Прылады

en: Logout
be: Выйсці

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Permissions
be: Правы

en: Menus
be: Меню

en: Add vocabulary
be: Дадаць слоўнік

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Index
be: Каталог

en: Reinstall modules
be: Пераінсталяваць модулі

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: About
be: Аб

en: Rebuild menu
be: Перабудаваць меню

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Run updates
be: Замацаваць абнаўленні

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Devel settings
be: Налады распрацоўкі

en: Add language
be: Дадаць мову

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Add content type
be: Дадаць тып змесціва

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Detection and selection
be: Вызначэнне і вылучэнне

en: Add custom block
be: Дадаць уласны блок

en: Install new module
be: Усталяваць новы модуль

en: Install new theme
be: Усталяваць новую тэму

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: Used in views
be: Выкарыстоўваецца ў выглядах

en: Block types
be: Тыпы блокаў

en: Add form mode
be: Дадаць лад анкетаў

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: Uninstall module
be: Выдаліць модуля
